KONST / Litografier / Färglitografi 15554192
*
nr 1555 4192
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad, Varité, 55x85 cm, yttermått inklusive ram: 63x93 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 augusti 2023
kl 20:34:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/8 10:33:57
1
300 kr
14/8 00:07:28
2
350 kr
14/8 20:26:27
3
400 kr
14/8 20:29:53
4
Vinnande bud
14/8 20:30:52
4
justering av budtak
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: angelica wiik färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad numrerad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige varité
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:17
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:11
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:29
*
Angelica Wiik
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
nr 1555 4192
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad, Varité, 55x85 cm, yttermått inklusive ram: 63x93 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 augusti 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/8 10:33:57 | 1 | 300 kr |
14/8 00:07:28 | 2 | 350 kr |
14/8 20:26:27 | 3 | 400 kr |
14/8 20:29:53 | 4 | Vinnande bud |
14/8 20:30:52 | 4 | justering av budtak |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: angelica wiik färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad numrerad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige varité
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:17 -
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:11 -
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:55 -
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:29